Zmiany na stronie!

Witam wszystkich,

Jestem nowym, tymczasowym administratorem strony klubowej LZS Mirek Adamów.

Dlaczego tymczasowym? Przekazano mi tę funkcję 'od górnie' a tak na prawdę, mam zbyt wiele zajęć, aby dodać sobie kolejne obowiązki.

Mirek Adamów od ostatniej porażki ze Rzgowem (12:0), w kompletnie przemeblowanym składzie przegrywa na wyjeździe z Juniorami Starszymi w Strzałkowie 1:5, oraz wygrywa w gierce kontrolnej z ekipą Wilkowa wynikiem 12:8 (możliwe, że pomyliłem wyniki, jednak suma sumarum pierwszy sparing przegrany, drugi wygrany). W zespole testowanych było kilku nowych zawodników m.in. bramkarz Mateusz Nurkiewicz, pomocnik Wojciech Degórski oraz obrońcy Mateusz Czupryniak oraz Adrian Kobus. Następny sparing zapowiadany jest na Niedziele w Golinie (godz. prawdopodobnie 15:00) z juniorami Polonii.